Webkinz the Best!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


All about Webkinz... 'cause our life is WeBkInZ!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 In curand...

In jos 
AutorMesaj
Stefzyk
Administrator
Stefzyk


Mesaje : 290
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 25
Localizare : Zumwhere

In curand... Empty
MesajSubiect: In curand...   In curand... Icon_minitimeMar Mar 01, 2011 1:38 am

Primul membru care va avea concursul imi va spune cum sa modific acest topic (sau il voi sterge). Deocamdata, nu avem nici un concurs.
Sus In jos
https://kinzpeople.forumgratuit.ro
Fauna
Vizitator




In curand... Empty
MesajSubiect: Re: In curand...   In curand... Icon_minitimeMar Mai 31, 2011 6:24 am

Iti sugerez sa facem un concurs intitulat ,,Creaza un animalut nou webkinz''.

 Reguli:

 Fiecare copil care participa va trebui sa deseneze pe paint sau alte programe un animalut NOU webkinz(desigur,care inca nu s-a inventat).Daca nu au programele necesare,pot sa-l descrie sau sa faca un desen cu el,apoi sa-i faca desenului o poza si sa posteze fotografia la concurs.Cel mai amuzant,ciudat,dragalas si un nou webkinz model va fi premiat cu o hainuta dintre cele pe care le voi pune eu(desigur,daca imi accepti concursul,inca nu le pun,doar cand organizezi concursul) la alegere.Concursul va tine pe data de...X si se incheie pe data de ...X(voi pune data cand faci concursul,adica modifici acest topic in concurs)


 Sper ca ti-a placut!
In curand... 320533
Sus In jos
 
In curand...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Webkinz the Best! :: Concursuri :: Concursurile membrilor-
Mergi direct la: